Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Alena Šeredová promluvila o bolestném rozvodu: Vzpamatovávala jsem se léta

Alena Šeredová promluvila o bolestném rozvodu: Vzpamatovávala jsem se léta
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
soukromí
Koronavirus si nevybírá a nevyhnul se ani Aleně Šeredové (42), která už dlouhá léta neobývá Česko, ale žije společně s rodinou v Itálii. Po uplynutí povinné karantény přišla další nemilá zpráva, Alena podstoupila kontrolní test, který jí vyšel opět pozitivní, a dále zůstává v izolaci. Na sociálních sítích se ve svých volných chvílích, kdy je izolovaná od světa, rozpovídala nejen o koronaviru, ale také o rozvodu s bývalým manželem, hvězdným fotbalistou Gianluigi Buffonem, který jí byl nevěrný.

Alena Šeredová (42) patří k těm, kteří měli lehčí průběh nemoci. "Pozitivní a zatím s mírnějším průběhem. Přestože jsem byla velmi opatrná, potkala mě tato nepříjemnost. Jsem v domácí izolaci a doufám, že to brzy přejde. Nejen mně, ale hlavně všem lidem, kteří mají horší průběh. Držte se," vzkázala před nedávnem.

Citlivé téma rozvodu s hvězdným fotbalistou

Dlouhé chvíle se rozhodla zkrátit popovídáním si s fanoušky na sociálních sítích a nakousla i velmi soukromé téma, které se týkalo jejího rozvodu s bývalým manželem Gianluigi Buffonem (42). Jeden z fanoušků se jí zeptal, jak pro ni bylo po rozvodu těžké začít znovu. "Určitě to bylo hrozně těžké a nešlo to hned, a fakt mi to trvalo léta, než jsem se od toho byla schopná úplně osvobodit, ale díky partnerovi to šlo," svěřila se Alena. K rozvodu došlo v roce 2014. Důvodem rozvodu byla manželova nevěra. Z manželství s Gigim má Alena dva syny.

Nepříjemná zpráva

Alena se ale s fanoušky bavila zejména o průběhu nemoci covid-19 a svěřila se s velmi překvapivou zprávou. Po uplynutí povinné domácí karantény podstoupila kontrolní testy, které k její smůle vyšly opět pozitivní ."Už jsem čtrnáct dní v izolaci a jsem stále pozitivní. Je mi už dva dny dobře, jsem plná energie. Bohužel jsem byla na druhém výtěru a jsem stále pozitivní, takže podle italského zákona budu ještě dalších sedm dní v izolaci od rodiny," prozradila na svých sociálních sítích.

Jeden z fanoušků se jí také zeptal, zda má nějaké následky nemoci a Alena se přiznala, že stále nemá čich. "Tak abychom se ale i zasmáli, možná je to i lepší, když mi za zdí žijí chlapi sami. Tak je možná lepší nemít čich," dodala se smíchem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy