Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Alena Šeredová připravuje Vivi krásný pokoj: Vsadila na jednoduchost a jemné barvy

Alena Šeredová připravuje Vivi krásný pokoj: Vsadila na jednoduchost a jemné barvy
Zdroj: IG: @alenaseredova
+ Dalších 13 fotografií
příprava
Alena Šeredová (42) neměla zrovna moře času na to, aby během těhotenství zútulnila pokojíček pro dcerku Vivienne Charlotte. Začala s tím teprve měsíc po porodu, ale už teď vypadá opravdu skvěle. Bývalá vicemiss ČR šla do jemných barev a věří, že v jednoduchosti je krása. Na Instagramu se pochlubila, jak to v dceřině pokoji zatím vypadá, a zvolila výborně.

Běžné holčičí pokojíčky rodiče ladí do růžové, fialové nebo podobné barvy. To splňuje i pokojíček malé Vivinky, jak jí přezdívá Alena Šeredová společně s italským miliardářem Alessandrem Nassim. Dcerka na zdi bude vídat rozkošného medvídka v růžových šatech na houpačce, která je přivázaná ke stromům.

V jednoduchosti je krása

Šedé pozadí s několika břízami zdobí i rozkošná veverka nebo ptáček. Alena fotku přidala na Instagram stories a připsala k ní #vivistyle. Bývalá vicemiss České republiky neplánovala žádné křiklavé a přeplácané barvy nebo zdobení a rozhodla se pro jednoduchost. Pro princeznu Vivienne Charlotte sladila místnost do jemných barevných odstínů a zvolila velmi dobře.

Kvůli malování museli rodiče Vivinky odnést veškerý nábytek včetně rozkošné kolébky s volánky a na podlahu položili několik kartonů, kdyby náhodou barva stekla na zem. Na pokojíčku se jistě ještě bude pracovat, už teď ale věříme, že se Vivi bude v pokojíčku opravdu líbit.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy