Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Alena Šeredová konečně ukázala maličkou Vivi: Dcerka je rozkošná a celá po mamince

Alena Šeredová konečně ukázala maličkou Vivi: Dcerka je rozkošná a celá po mamince
Zdroj: archiv Alena Šeredová
+ Dalších 7 fotografií
Šeredová
Není tomu dlouho, co se Alena Šeredová (42) stala trojnásobnou maminkou. Porodila vytouženou holčičku a mateřství si náramně užívá. Je šťastná, že po dvou synech má maličkou princeznu. Nyní se Alena konečně pochlubila, jak rozkošná dcerka vypadá.

Modelka a někdejší Miss Alena Šeredová v květnu přivítala na svět třetího potomka. Z prvního manželství z Gigi Buffonem má dva syny, Davida Lee a Louise Thomase.

Rozkošná Vivi

Manželství s Buffonem nevyšlo a Šeredová našla zalíbení v milionáři Alessandru Nasim Koncem letošního ledna oznámila radostnou novinku, že s ním čeká dítě. Alena vždy toužila po holčičce a sen se jí konečně vyplnil.

S Alessandrem nyní vychovávají holčičku, která dostala krásné jméno Vivienne Charlotte. Před nedávnem se Alena fanouškům svěřila, že třetí mateřství není úplně procházka růžovým sadem. I tak si to ale neskutečně užívá a váží si každého momentu, který může strávit se svou dcerkou.

Trojnásobná maminka se snažila dlouho skrývat, jak vlastně její novorozená dcerka vypadá. Nyní se Šeredová konečně pochlubila tváří maličké Vivienne. Nutno podotknout, že Vivienne Charlotte je opravdu rozkošná. Ostatně o tom se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy