Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Alena Schillerová v kožené bundě na kontrole respirátorů: Jak domina na lovu, smějí se jí

Alena Schillerová v kožené bundě na kontrole respirátorů: Jak domina na lovu, smějí se jí
Zdroj: Instagram A. Schillerové
+ Další fotografie
vkus
Ne poprvé a rozhodně ne naposledy přišlo na přetřes téma vkusu ministryně financí. Alena Schillerová (56) se v sobotu vypravila na kontrolu prodeje respirátorů a jela se podívat, jak se řetězce Tesco, Albert a Globus postavily k odpuštění DPH. Více než její činnost ale veřejnost zaujal její oděv. V kožené bundě a s nápadným šperkem okolo krku podle nich vypadá jako domina na lovu zajíčků.

Ministryně financí České republiky Alena Schillerová se stala terčem internetových vtípků pro svůj vkus už mnohokrát. Lidé se v posledních hodinách baví oděvem, který si vybrala na kontrolu prodeje respirátorů. Do obchodů vyrazila v džínách, kožené bundě, černém roláku a s velkým řetězem okolo krku.

Alena Schillerová je proslulá svými nejrůznějšími barevnými kostýmky. Když se člověk podívá na Instagram ministryně financí, najde stovky snímků Schillerové, která snad pokaždé pózuje v jiných šatech. Tentokrát ale vybočila ze zajetých kolejí a lidé její vzhled aktivně komentují.

Na Instagramu se Schillerové vysmívá kdekdo. „Vypadá jak domina na lovu zajíčků,“ směje se jeden z komentujících. „Super bunda, ale kde máš motorku, rockerko,“ ptal se další. Podobných komentářů je na sociálních sítích nespočet. Na outfit ministryně financí se podívejte v galerii.

Další poukazovali pod ministryní zveřejněným videem, že jela na kontrolu nepřipoutaná. Což je samozřejmě na pokutu. „Ačkoliv šlo o popojíždění na parkovišti, pás jsem mít měla. Byla to chyba, která mě velmi mrzí. Proto přispěji Českému sdružení obětí dopravních nehod částkou 10 tisíc korun. Zdraví AS,“ napsala Schillerová na svůj účet poté, co se o celou záležitost začala zajímat média. Novinky.cz pak upozornily, že se případem kvůli podezření z přestupku zabývá policie.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy