Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Alena Schillerová ukázala svůj playlist: Nemáte vkus, vzkazují lidé

Zdroj: Facebook Aleny Schillerové
top 20
Hudba je denním chlebem pro mnoho lidí a ministryně financí Alena Schillerová (56) není výjimkou. U příležitosti Světového dne rádia sdílela ministryně příspěvek s jejími top 20 písněmi, které poslouchá pravděpodobně nejčastěji. Její hudební vkus však u lidí moc nepochodil.

Heavy metal nebo punk v seznamu top písniček Aleny Schillerové spíše nenajdete. Ministryně financí si pravidelně a často pouští nejen české, ale také zahraniční interprety. Jedna z jejích top písní je například Stella, která vznikla při spolupráci kapely Nebe a šéfkuchaře Přemka Forejta

Schillerová si navíc podle výběru písní potrpí na rytmus, ale i romantickou tematiku. Například od zpěvačky Lady Gaga (34) má v top dvacítce rovnou dvě písničky. Dále se v nich nachází například písně od kapel Slza, Kryštof nebo The Weeknd Celý seznam si můžete prohlédnout v galerii.

"Něco na odlehčení. Dnes je Světový den rádia. Tady je mých TOP 20," napsala Schillerová k příspěvku, dotázala se, zda má někdo seznam podobný, a popřála všem hezký víkend.

Pod jejím statusem se během dne vyrojily stovky komentářů. "Nemáte vkus v ničem. Chodíte v hrozných hadrech, na hlavě máte křoví. A v hlavě prázdno. Tak už dost. A hlavně se nefoťte. Jde to z našich peněz .A je to ubohý," napsal jeden z komentujících. "Chybí mi u vás: Money, money, Money; Taxman; Štěstí je krásná věc (ale prachy si za něj nekoupíš). Naopak chápu, že tam nemáte Nám je to jedno, my peníze nemáme. Krásný víkend!," vzkázal další.

A co vy? Našli jste v TOP 20 písniček Aleny Schillerové nějakou svou oblíbenou?

Související články

Další články