Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Alena Schillerová jako Zlatovláska: Pořídila si princeznovské lokýnky

Zdroj: Se souhlasem Aleny Schillerové
+ Další 3 fotografie
Nový účes

Alena Schillerová (57) ráda mění své účesy a barvy vlasů. Svým posledním příspěvkem opět všechny překvapila. Na modlitbu za Brno dorazila s platinově blonďatými lokýnkami.

Ministryně financí Alena Schillerová se změn nebojí a o svou hřívu se ráda stará. To bylo patrné už během lockdownu, kdy měla vždy perfektně upravený účes, ačkoli kadeřnictví byla zavřená.

Alena je jako chameleon

Jen za poslední půlrok vystřídala hned několik stylů účesů. Jednou měla mikádo, poté zase delší vlasy, obarvila se na světle hnědou, tmavě hnědou a nakonec i platinově blond. Spousta lidí si v komentářích myslela, že se jedná o paruku, ale zdá se, že to tak není. Ani nastřelené je zřejmě nemá, jak někdo v komentářích uváděl. Lidé mají za to, že si je nechala prodloužit nebo se jedná o příčesek. Alena Schillerová nic nevyvrátila ani nepotvrdila. Každopádně jí během několika málo dní narostly vlasy o desítky centimetrů...

Někteří lidé se domnívají, že si účesy mění tak často, aby upoutala pozornost. Jaká je ale pravda, to ví jen Alena sama. Třeba ji tak časté změny barvy vlasů baví.

Související články

Další články