Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Alena Schillerová jako stylová hipsterka. Pořídila si brýle po vzoru Harryho Pottera a Johna Lennona

Alena Schillerová: Vytasila se s brýlemi ve stylu Harryho Pottera
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem ČT 24/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
politička

Poslankyně a exministryně financí Alena Schillerová (ANO) je známá péčí o svůj vzhled a častým střídáním účesů. Novou image ukázala i nyní během rozhovoru pro ČT 24. Zatímco účes zůstal stejný, vizáž doplnila elegantními zlatými kulatými brýlemi ve stylu Harryho Pottera.

Účesy exministryně financí a poslankyně Aleny Schillerové už jsou evergreenem. Schillerová je známá tím, že si na své vizáži dá záležet. Během koronavirové pandemie, kdy musela kadeřnictví zavřít, zaujala pečlivě střiženými vlasy, o které se podle svých slov starala sama.

Nyní během rozhovoru pro Studio ČT 24 překvapila další změnou image. Tentokrát však nešlo o změnu účesu, ale o jiný doplněk. Schillerová se ukázala v kulatých zlatých brýlích, které připomínají ty, jež nosil knižní a filmový hrdina Harry Potter.

Schillerová: Za foukanou platím 800

Schillerová je známá tím, že je za všech okolností elegantní. To však vyžaduje pořádnou péči, a to nejen stylisty, ale i kadeřníka. Bývalá ministryně financí nám prozradila, kolik za péči o své vlasy běžně zaplatí.

„Chodím do svého oblíbeného kadeřnictví v Praze. Za foukanou platím 800, to chodím tak dvakrát, někdy třikrát týdně. Na barvu jdu jednou za měsíc, to tam nechám dva tisíce. Měsíčně je to dohromady přes jedenáct tisíc. Ale zase nepiju, nekouřím, takže si mohu dovolit investovat do kadeřníka,“ prozradila politička eXtra.cz v říjnu 2021.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy