Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Alena Hatvani (†46) byla hora svalů: Ještě v červenci zářila vedle Věry Mikulcové

Alena Hatvani.
Zdroj: Archiv Aleny Hatvani, 2021 IFBB Pro Portugal, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Bodybuilderka

Kulturistka Alena Hatvani odjela do Španělska na profesionální soutěž, ale domů už se z ní nevrátila. Šestačtyřicetiletá bodybuilderka chtěla dosáhnout maximální možné formy a sáhla k takovým postupům, které její tělo nevydrželo. Byla sice převezena do nemocnice, ale ani tam jí nedokázali pomoci. V jaké byla předtím formě?

Profesionální kulturistka a matka dvou dětí Alena Hatvani-Kosinová zemřela, jak o tom informoval web Ronnie.cz. Rodačka z Mariánských Lázní odjela na soutěž Europa Pro, kde měla závodit v kulturistice a fitness. Byla sice převezena do nemocnice, ale ani lékaři už jí nedokázali pomoci.

Závodila po celém světě

Hatvani byla považována za jednu z nejlepších českých kulturistek společně s Věrou Mikulcovou (39). Mezi její největší úspěchy patří třeba zlato na Ben Weider Legacy Cup New Zealand 2017. S Věrou se také objevily na závodech IFBB Pro Portugal, které se uskutečnily letos v červenci. Alena Hatvani obhájila páté místo a Věra byla třetí.

Podle fotografií na Instagramu bylo vidět, že Alena kulturistikou žije a neskutečně ji tento sport baví. „Vždy byla velmi přátelská a ve skvělé náladě. Naše srdce patří všem, kteří ji znali,” uvedli na Instagramu správci profilu Female Bodybuilding Channel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy