Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Alec Baldwin se stal již poosmé otcem: Se ženou přivítali na svět holčičku

Herec Alec Baldwin, žena Hilaria a jejich společné potomstvo.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Porod

Herec Alex Baldwin (64) prožil divoké dva roky. Poté, co během natáčení omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchins (†42), se stáhl do ústraní. Nyní se však jeho žena Hilaria (38) pochlubila na Instagramu dojemným videem z porodu. Dne 22. září se jim narodila dcerka Ilaria Catalina Irena.

Rodina Baldwinů se ještě zvětšila. Herec Alec Baldwin se stal již poosmé otcem. Jeho žena Hilaria mu porodila jejich společné sedmé dítě, jak oznámila na svém Instagramu.

„Je tady! Jsme tak nadšeni, že vám můžeme představit náš malý splněný sen, Ilaria Catalina Irena. 9-22-22,“ napsali spokojení rodiče na sociální sítě. „Její sourozenci tráví den s námi a vítají ji v našem domě,“ doplnili ještě.

Velká rodina

S Alecem Baldwinem má Hilaria nyní již sedm dětí, a to spolu s novorozenou Irenkou Carmen (9), Rafaela (7), Leonarda (5), Romea (4), Eduarda (23 měs.) a Lucii (18 měsíců). Alec má z předešlého vztahu s herečkou Kim Basinger ještě dceru Ireland Baldwin, jak informuje PageSix.

Alec Baldwin přitom v posledních dvou letech nezažil zrovna šťastné období, co se týče herecké kariéry. V roce 2021 během natáčení westernového snímku Rust omylem postřelil kameramanku Halynu Hutchins, která svým zraněním nakonec podlehla. Rodina zesnulé kameramanky na něj podala žalobu.

Související články

Další články