Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ale ne! Co dělat, když zaspíte? Víme, jak být vždy až nestydatě krásná

Zdroj: archiv
Pro ženu snad není po ránu nic víc stresujícího, než zaspat před důležitou pracovní schůzkou. Co udělat s vlasy? Jak zvládnout make-up? Známe triky, které vám zaručí dokonalou vizáž každý den. A vy už se nikdy nebudete muset bát ráno podívat do zrcadla.

Pro ženu snad není po ránu nic víc stresujícího, než zaspat před důležitou pracovní schůzkou. Co udělat s vlasy? Jak zvládnout make-up? Známe triky, které vám zaručí dokonalou vizáž každý den. A vy už se nikdy nebudete muset bát ráno podívat do zrcadla.

Beauty zázraky na počkání

Buďte prozíravá a vybavte se – dejte si do ledničky svou oblíbenou hydratační sheet masku. Věřte, že takový 15 minutový studený obklad dokáže po ránu nejen nabudit, ale zbaví vás opuchlosti, začervenání a nakopne vaši pleť dávkou živin. Sheet pleťové masky fungují vždy velkolepě! S takto ošetřenou pletí pak můžete vsadit na bleskový nude make-up, který pozvedne osvědčený fígl Francouzek – vsaďte na typickou červenou rtěnku, která zachrání vše.

Budete mile zaskočena, jak málo stačí k povznesení vašeho půvabu. Abyste se ráno neprobouzela s vrabčím hnízdem na hlavě, svěřte zodpovědně své vlasy do rukou luxusní přírodní vlasové péče Aura Botanica od Kérastase.

Ten pocit z lehkých, zářivých a zdravých vlasů bez zatížení je k nezaplacení. Pomyslnou třešničkou vaší krásy musí být za každých okolností osobitý parfém. Který ale vybrat? Hitem letošního jara je odvážná a nespoutaná novinka Chloé Nomade, která si vás podmaní svou nezvyklou dřevitě-květinovou vůní. Na první pohled ale jistě zaujme „rtěnka“ od Cacharel Yes I Am či nejnovější verze kultovní dámské vůně Sì Passione.

Související články

Další články