Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Alchymista Omar a ukňouraná Pavlína v TOP10?: Diváci běsní nad odchodem Lucky z MasterChefa

Lucka soutěž musela opustit.
Zdroj: Archiv Lucie Čižmárové
+ Dalších 16 fotografií
nesouhlas
Středeční díl kulinářské show MasterChef skončil velmi smutně. Soutěž musela opustit sympatická blondýnka Lucka Čižmárová, která platila za jednu z nejšikovnějších a nejmilejších účastnic. Bohužel jí včerejší vaření z vnitřností a exotického ovoce zlomilo vaz. Naopak do finálové TOP10 se dostali kuchaři, kteří už od začátku unikají vypadnutí jen o vlásek. Diváci nechápou, že mezi nejlepší postoupili největší zmatkaři a ti nejlepší pomalu vypadávají...

Omáčka z vepřového mozečku a pokrm z kafírové limetky byla poslední jídla, která usměvavá Lucka v soutěžila připravila. Ani jedno jídlo se jí bohužel nepodařilo a i když ji porota v minulých kolech většinou chválila a Lucie předvedla opravdu skvělé výkony, tentokrát musela jít z kola ven.

Postupují amatéři

To se ale nelíbilo nejen divákům, ale ani ostatním soutěžícím. Na výrazu Ivky bylo vidět, že by raději viděla jít domů Pavlínu nebo Páju, porota ale rozhodla v jejich prospěch. Diváci na sociálních sítích vyjadřují Lucce svou podporu a dál komentují vývoj soutěže, kde podle nich už nejde ani tak o vaření jako o sledovanost. "Bohužel, problém je v tom, že postupují absolutní amatéři... Jinak si nedovedu představit, co dělá v TOP10 ubrečená Pavlína a někdo, kdo není ani trochu kuchař, ale spíš alchymista Omar," napsal svůj názor do facebookové diskuze divák Kryštof.

Pavlína dál proplouvá

Divákům leží soutěžící Pavlína v žaludku už od začátku. Její průměrné pokrmy jí ale stále stačí k tomu, aby postupovala dál a dál. Sice už své emotivní projevy před kamerou o něco omezila, dál ale patří mezi ty méně oblíbené. "To je děs, co to postoupilo do finálové desítky. Leklá ryba a opatlaný vejce. A není to jen o dnešku, na rozdíl od Lucky, které se nedařilo jen dnes, Pája s Pavlínou měli být venku už dávno," napsala uživatelka Jana, se kterou mnoho dalších souhlasilo.

Slova útěchy pro Lucku

Lucka, která ve středečním díle vypadla, opravdu nebyla zdaleka nejhorší. Při pohledu do minulých epizod byli daleko více kritizováni jiní soutěžící. Lucčini fanoušci alespoň blondýnce vyjadřují svou podporu a přízeň. "Lucinko, byla jste skvělá a rvala jste se jako lev! Krásně se na vás koukalo a váš odchod mě hodně zabolel! Ale jste úžasná kuchařka a krásná dáma, vy se v tom světě neztratíte!" napsala na Lucčin instagramový profil fanynka Martina.

Budoucí nevěsta

A je to pravda. Lucka při odchodu z kuchyně MasterChef prohlásila, že vařit rozhodně nepřestane, protože je to její vášeň. Kromě výborné kuchařky je i vášnivou cestovatelkou. Na jedné z posledních dovolených ji její přítel požádal o ruku, a tak se krásná blondýnka může těšit na to, že bude už brzy vdanou paní.

Související články

Další články