Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Albert Černý z Lake Malawi má doma sexy modelku: Barbora Podzimková sklízí úspěch všude po světě!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
vztah
Frontman skupiny Lake Malawi Albert Černý (30) má pořádnou kliku. Kromě toho, že se mu podařilo dostat svou kapelu na Eurovizi, udržuje už dva roky vztah s krásnou Barborou Podzimkovou (19). Ta se řadí mezi jedny z nejúspěšnějších českých modelek a její hvězda stoupá stejně tak jako ta Albertova.

Albert Černý má v životě skutečné štěstí. Kromě toho, že se svou skupinou Lake Malawi dostal příležitost reprezentovat Česko v Eurovision Song Contest 2019, už dva roky randí s modelkou Barborou Podzimkovou. Hrdličky dělí věkový rozdíl 11 let, i přesto si však rozumí a jeden druhému se vyrovnají i po kariérní stránce.

Příbramská rodačka Barbora Podzimková v roce 2014 v pouhých 15 letech vyhrála světové finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look. Porazila 42 dívek z celého světa a ze studentky gymnázia se tak rázem stala úspěšná modelka, které se nabídky jen hrnou. Už krátce po výhře v soutěži se stala vyhledávanou modelkou luxusních značek a díky své kráse vydělává skutečně pěkné peníze.

Ačkoliv je Barboře teprve 19 let, zřejmě i díky práci je velmi vyspělá. I proto jí vztah s Albertem Černým funguje, jak má, oba mají práce habaděj, a tak si musí navzájem věřit, že si ani jeden z nich na cestách neodskočí za někým jiným. Především jsou na sebe oba navzájem pyšní a radují se z každého úspěchu, kterého jejich partner dosáhne.

Související články

Další články