Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Albánci vzkazují, že už vědí, kdo zabil Aničku a Michala! Ten grázl zavraždil i malého kluka!

Tento muž podle albánské policie zabil Aničku a Michala.
+ Dalších 5 fotografií
Albánci ohlásili, že zatkli muže, který zavraždil český pár. Anička a Michal byli zabiti na severu země v horách. Vrah je zezadu střelil do hlavy. Podle albánské televize je vrahem recidivista Sokol Mjacaj (20).

Podle albánské televize je vrahem dvou českých turistů dvacetiletý recidivista Sokol Mjacaj. V autě, ve kterém Anička a Michal zemřeli, se našly jeho otisky.

Mjacaj si měl odsedět 10 let za vraždu třináctiletého chlapce. Dítě bylo zabito při loupeži ve stejné oblasti, kde zemřeli čeští turisté.

Jenže soud rozhodl, že není potřeba mladíka držet za mřížemi 10 let, a po 6 letech šel grázl ven. Na svobodě byl pouhý měsíc, než potkal Annu a Michala.

Smutné je, že soudce Mjacajovi zkrátil trest, přestože věděl, že mladík je závislý na drogách a je velmi nebezpečný.

Ten, kdo vrahovi zkrátil trest, je tak přímo zodpovědný za smrt dvou Čechů. V podstatě ten, kdo vydal toto rozhodnutí, je spoluviníkem brutální vraždy.

Mjacaje albánští policisté zatkli v obci Grudë. Skrýval se tam v jednom stavení. Video ze zatýkání najdete ZDE.

Ačkoliv se zdá, že by měl nyní dostat doživotí, třeba zase narazí na soudce, podle kterého vlastně nebude zas tak nebezpečným, a dostane nízký trest. Zdá se, že justice na Balkáně pracuje podobně jako ta česká.

Mohlo by vás zajímat

Další články