Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Albánci vzkazují do Česka: Popravili jsme dva vaše turisty, ale moc nás to mrzí a omlouváme se

Anička a Michal byli zavražděni kvůli tomu, že měli s sebou peníze…
+ Další 3 fotografie
Albánci vytáhli české vlajky a vyrazili do ulic. Chtějí se omluvit České republice, že v albánských horách byli zavražděni dva Češi. Daleko důležitější zprávou ale je, že albánská policie stále nemá vrahy. Zabijáci, kteří popravili Aničku a Michala, jsou stále na útěku.

Dva čeští turisté Anna K. (†36) a Michal S. (†27) byli v pátek popraveni v horách na severu Albánie – psali jsme ZDE.

Proč? Měli u sebe peníze. Takže byli zezadu střeleni do hlavy a pak okradeni. Auto s jejich těly bylo svrženo ze skály, aby to vypadalo jako autonehoda.

Vražda dvou Čechů může ohrozit turismus v zemi. Albánci si uvědomují, že bude poškozena pověst země, takže rychle vyšli do ulic města Škodra a omlouvají se.

Vzkazují do Česka, že jsou mírumilovným národem a že vražda dvou lidí byla bestiálním činem, se kterým obyčejní lidé nesouhlasí. Na ulici hoří svíčky, které ale život Aničce a Michalovi rozhodně nevrátí.

Bývalý albánský prezident a premiér Sali Berisha vyjádřil na svém Facebooku soustrast rodinám zavražděných. Přeje si jediné, aby vrazi byli dopadeni.

Bohužel, albánská policie stále neví, kdo dva turisty zabil. Sice zadržela 16 lidí a vyslýchala je, ale zabijáci stále unikají. Byla vypsána odměna 800 000 Kč na hlavu vrahů. Místní policie věří, že by zabijáky za tuto sumu mohl někdo udat.

Zavražděný pár pocházel ze Sušice. Michal pracoval u hasičů a byl na něj spoleh. Byl zkušeným cestovatelem, na každý výlet se svědomitě připravoval.

„Během pěti let, kdy jsme spolu pracovali, uskutečnil několik podobných akcí, rozhodně nebyl nezkušený, na všechno se důkladně připravoval,“ uvedl pro iDnes.cz velitel sušické hasičské jednotky Petr Ježek.

Že v Albánii narazí na úkladné vrahy napojené na mafii, ale Michal nečekal…

Mohlo by vás zajímat

Další články