Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alarmující výsledky průzkumu: Orgasmus předstírá 22 % mužů!

Tak kdo tady co předstírá?

Nevíme jak vy, ale my jsme zvyklí na jinou verzi: muž za účelem ukojení svých sexuálních potřeb předstírá lásku. Teď je ale nová doba. Ač se to zdá téměř neproveditelné, dvaadvacet procent mužů finguje svoje vyvrcholení s cílem lásku si získat či udržet.

Doktor Abraham Morgentaler strávil 25 let svého života studiem mužského orgasmu. „Během mého výzkumu mě nejvíc překvapilo, že pokud je muž ve vztahu, zdá se, že mu záleží daleko víc na své partnerce/par­tnerovi než na svých vlastních potřebách. Právě proto muži předstírají orgasmus, nechtějí ženy zklamat. Ne vždy totiž u mužů při sexu dochází k vyvrcholení. A občas chtějí pánové pohlavní akt jen urychlit. Proto předstírají ejakulaci.“

A jak to ti chlapi vlastně dělají? Některé ženy jsou prý tak zaměstnány svým vlastním hraním, že si často ani nevšimnou, že z partnera žádný ejakulát nevyšel. Pokud má muž všímavou partnerku, používá k jejímu obelhání kondom, který ihned po „orgasmu“ sundá a vyhodí.

Tip redakce eXtra: Do vína rozdrtit diazepam (partnerovi samozřejmě) a nemusíte se namáhat s předstíráním. Nemusíte se namáhat s ničím. Hihi.

Související články

Další články