Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Alanyaspor zajistí rodinu Josefa Šurala (†28): Na počest zesnulého fotbalisty zruší číslo jeho dresu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 32 fotografií
tragédie
Fotbalový klub Alanyaspor se v souvislosti s tragickou nehodou, při níž zemřel český reprezentant Josef Šural (†28), rozhodl na počest fotbalisty zrušit číslo 90, které nosil na dresu. Rovněž má také v plánu postarat se po finanční stránce o ovdovělou Denisu Šuralovou a její dvě dcerky, kterým nyní nastaly velmi těžké časy.

Při autonehodě, která se stala v noci z neděle na pondělí, přišel o život fotbalista Josef Šural. Ten působil v tureckém Alanyasporu od ledna 2019 a osudnou se mu stala cesta minibusem z utkání s Kayserisporem, ve kterém navíc jako hráč vůbec nefiguroval. Při tragédii se otevřely dveře minibusu a Šural z něj vypadl. Vůz ho vláčel po silnici 10 metrů a když k němu spoluhráči doběhli, už byl v bezvědomí. Následkům těžkých zranění podlehl v pondělí brzy ráno v nemocnici.

Vedení Alanyasporu oznámilo, že na počest zesnulého fotbalisty zruší číslo 90, pod kterým hrál. Jeho manželku Denisu Šuralovou a dvě dcerky Vanesu Alex (5) a Melissu (3 měsíce), navíc finančně podpoří. „Klub se rozhodl pokračovat v plnění svých smluvních povinností vůči tragicky zesnulému Josefu Šuralovi a do budoucna finančně zajistí rodinu reprezentačního útočníka,“ píše se na facebookovém profilu České asociace fotbalových hráčů, které informace poskytla turecká hráčská asociace.

Tělo zesnulého Josefa Šurala bylo už v pondělí večer dopraveno tureckým speciálem do Česka. V Turecku nezůstala ani Denisa Šuralová s dcerkami, čekají ji teď totiž velmi nepříjemné povinnosti spojené se zařizováním pohřbu milovaného manžela.

Související články

Další články