Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Alanis Morissette překročila padesátku: Zpěvačka obřího hitu se za 30 let skoro nezměnila

Alanis Morissette slaví 50. narozeniny.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Narozeniny

Alanis Morissette se zřejmě nejvíce zapsala do povědomí široké veřejnosti devadesátkovým singlem Ironic. Kanadská zpěvačka, která prošla vzestupy i pády, jak prozradila pro web Billboard, slaví 1. června padesáté narozeniny.

Když v roce 1995 vydala kanadská zpěvačka Alanis Morissette mezinárodní debutové album Jagged Little Pill, vzbudila senzaci. Písně jako You Oughta Know, All I really Want a další se ihned dostaly na přední místa světových hitparád. Největší úspěch zaznamenala skladba Ironic.

Její život však nebyl jen plný vzestupů, ale také pádů. Od čtrnácti do osmnácti let prodělala anorexii a bulimii, k čemuž přispěly tvrdé manažerské požadavky při nahrávání prvního alba. V sedmnácti letech šla na terapii a díky tomu se z nemoci dostala, jak před časem prozradila pro Billboard.


Rodinný život

Zpěvačka slaví 1. června již své padesáté narozeniny a hudbě se věnuje stále. Jinak jí nejvíce času zabírá milovaná rodina. V roce 2010 se provdala za amerického rapera Souleye a společně mají tři děti. Nejstarší syn Ever Imre se narodil v roce 2010, dcera Onyx Solace v roce 2016 a dcera Winter Mercy v roce 2019, jak píše web People.

Na sociálních sítích se kanadská zpěvačka často chlubí svou krásnou rodinkou a z fotek jsou její fanoušci nadšení.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy