Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Alain Delon truchlí: Přišel o Veru, jednu ze svých posledních lásek

Zdroj: Titulní strana časopisu ici.Paris, profimedia.com, koláž eXtra.cz
SMRT
Francouzský herec Alain Delon (84) truchlí nad ztrátou poslední opravdové lásky ve svém životě. Ta ho opustila v ne zrovna jednoduché životní situaci. Nedlouho před její smrtí prodělal infarkt s krvácením do mozku, ze kterého se ale úspěšné zotavuje.

Pro legendárního herce a ikonu francouzského filmu Alaina Delona byl rok 2019 jako jízda na horské dráze. V květnu nejdříve v slzách převzal čestné ocenění The Palme D'Honneur v Cannes za celoživotní přínos z rukou své dcery Anouchky. Pár měsíců nato ho v srpnu zasáhl infarkt spolu s krvácením do mozku, ze kterého se mu ale daří úspěšně zotavit ve Švýcarsku.

A těsně před Vánoci jej zasáhla zpráva o smrti jedné z jeho posledních lásek Very Baudey. Ta bohužel 22. prosince podlehla infarktu za zamknutými dveřmi svého bytu v Paříži. Přivolaným hasičům se ji již nepodařilo oživit.

Alain Delon Veru Baudey miloval

Pár spolu tvořili od roku 2016 a podle všeho byla mezi nimi velká láska. Francouzský magazín dokonce uveřejnil i fotografie líbajícího se páru v Paříži. Vera byla novinářka a ředitelka magazínu Winner.

Herec měl ke každé z jeho žen silné pouto

Alain Delon tak opět truchlí pro jednu z žen, kterou miloval a která měla zásadní vliv na jeho život. Nejdříve to byla v roce 1982 německo-francouzská herečka Romy Schneider, na jejímž pohřbu se ukázal až několik hodin poté, aby nebyl vyfotografován.

V srpnu 2017 zemřela jeho další bývalá partnerka Mireille Darc, se kterou žil mezi lety 1969 až 1984. Tu i označil ve sloupku pro francouzský týdeník Paris Match za svou životní lásku.

Související články

Další články