Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alain Delon slaví narozeniny: Jeho potomci jako by mu z oka vypadli!

Alain Delon a jeho potomci - syn Alain-Fabien a vnučka Alyson Le Borges.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Podoba

Legendární francouzský herec Alain Delon slaví 8. listopadu své 86. narozeniny. Žádný vztah mu sice nevydržel, ale z těch minulých vzešly čtyři děti a také mnoho vnoučat. A někteří potomci mu jsou podobní natolik, že je to až neuvěřitelné.

Charismatický francouzský herec Alain Delon byl sice vždy pořádný sukničkář, ale oženil se jen jednou. V roce 1964 potkal Nathalii a byla to láska jako trám, spolu ale měli pouze jedno dítě - syna Anthonyho (59). Ten se také rozhodl věnovat herectví, a ačkoliv nikdy nebyl tak známý jako jeho otec, zahrál si v mnoha kritiky kladně hodnocených snímcích.

Podle mnohých je právě Anthony svému otci podobný nejvíce, ačkoliv jiní zase říkají, že nejvíce mu z oka vypadl Christian Aaron Boulogne (59), zvlášť, když byl mladší. Christian Aaron Boulogne (přezdívaný Ari, pozn. red.) je syn německé modelky a pozdější herečky Nico a Delona, který však otcovství nikdy nepřiznal. Podoba je u nich ovšem nepopiratelná, o čemž se můžete přesvědčit na fotografii níže.

Podoba se syny a vnučkou

Alain Delon má kromě Anthonyho a Christiana Aarona ještě Anouchku (30) a Alaina-Fabiena (27). Anouchka je spíše podobná své mamince, modelce Rosalii van Breemen (55), ale Alain-Fabien má v obličeji jasné rysy svého otce, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Anthony Delon má tři dcery, a to Alyson Le Borges (35), Lou (25) a Liv (20), přičemž nejstarší dcerka je svému dědečkovi Alainovi podobná opravdu mimořádně. Má stejnou barvu očí i stejně husté obočí. Oni sami byli podobností naprosto šokováni. Alain totiž viděl svou vnučku poprvé, až když jí bylo jedenáct let. „Když jsme se setkali, byli jsme v šoku. Oba jsme byli ohromeni naší podobností. Pokaždé, když se na sebe dívám, okamžitě si vzpomínám na svého dědečka,“ prozradila před časem Alyson Le Borges.

Související články

Další články