Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Al z Kroku za krokem zveřejnila fotku po 21 letech: Poznali byste ještě seriálové sestry?

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
proměna
Krok za krokem, seriál, který v letech 1991 - 1998 bavil Ameriku. Většina jeho hvězd už na slávu s ním spojenou později nenavázala. Představitelka Al Lambertové Christine Lakin (40) se jako jedna z mála stále věnuje herectví a na své sociální sítě před nedávnem přidala fotku s Angelou Watson (44), která si zahrála Karen, a Staci Keanan (44) alias Danou. Poznali byste je ještě?

Seriál Krok za krokem je přesně jedním z těch, které herce katapultoval obrovskou rychlostí mezi americké hvězdy. Svoji slávu si užívali dlouhých sedm let a všichni jim leželi u nohou. Jenomže jak už to bývá, po skončení seriálu to s mnohými šlo z kopce.

Právnička a rodiče na baterky

Jedna z nejtalentovanějších hereček Christine Lakin měla to štěstí, že ji potkal lepší osud než její herecké kolegy. V současné době se stále věnuje herectví, i když hvězda první velikost z ní není, a do toho se stará o svoji krásnou rodinu.

Nedávno zveřejnila na svých sociálních sítích fotku se svými seriálovými sestrami Karen a Danou. Angelou Watson si za roli Karen vydělala pořádný balík, ale bohužel její rodiče všechny peníze prohýřili, takže nebohé Angele nezbyla ani vindra.

V roce 2000 založila nadaci, která pomáhá dětským hercům starat se o jejich finance. V současné době se herectví již nevěnuje a na veřejnosti se objevuje zřídkakdy. Staci Keanan á la Dana také sekla s herectvím.

V seriálu Krok za krokem hrála šprtku a tou také je i v reálném životě. Momentálně se živí jako právnička a herectví ji nikdy nebralo, a to ani přesto, že všichni tvrdili, že má velký talent.

Související články

Další články