Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Akutní stav Karla Gotta: Lékaři museli jednat okamžitě!

+ Dalších 17 fotografií
Karel Gott (78) byl o víkendu převezen do nemocnice. Jeho stav byl skutečně velmi vážný a lékaři si nemohli dovolit zaváhat. Mnohanásobný slavík kvůli zákeřné chřipce dokonce musel zrušit sobotní koncert na plese Budějovického Budvaru. Jak je na tom teď?

Když byl zpěvák převezen o víkendu do nemocnice, vyděsil nejen své nejbližší okolí, ale i širokou veřejnost. „Jeho stav byl velmi akutní vzhledem k jeho věku a respiračním problémům z minulosti,“ naráží informovaný zdroj webu Expres.cz na rakovinu mízních uzlin, kterou Karel Gott (78) prodělal.

Musel být okamžitě napojen na kapačky. Lékaři si nemohli dovolit zaváhání. Zprávu o jeho hospitalizaci potvrdila Expresu i jeho mluvčí Aneta Stolzová. „Je hospitalizován z důvodu chřipky,“ řekla. Karel se momentálně dostává z nejhoršího. Jistě ho mrzí, že musel zrušit plánovaný koncert, ale zdraví je přednější. Doufáme, že bude mnohanásobnému slavíkovi brzo lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články