Slovenským porotcem X Factoru, který podle našich informací nakonec bude vysílat i Prima, ač to tají, bude moderátor Vilo Rozboril (46).

Jako tutovku to tvrdí slovenská média, která jsou z Rozborila zcela vydřená. Aby ne. Slovenská „Ester Janečková“ moderovala show Modré z neba, což je něco jako česká show Pošta pro tebe, což je samo o sobě naprosté neštěstí, a teď si představte třikrát větší kýbl emocí a k tomu sociální situaci na Slovensku a už asi chápete, proč je Rozboril pro Slováky něco jako Bůh!

V jeho pořadu, u kterého tekly Slovákům z televizí hektolitry slz a patosu, plnili lidem přání těsně před tím, než jim třeba amputovali nohu nebo umřeli. A vše moderoval Rozboril, který byl šestnáct let hvězdou Markízy a největší kariéru udělal za ředitelování své přítelkyně Zuzany Tapakové, kterou jen odvolali, dal jí kopačky, což je všechno super, kdyby o tom u nás někdo věděl.

Zatímco Slováci náš šoubyznys doslova žerou a znají dokonce i lidi z druhé stovky Českého Slavíka, u nás tamní celebrity nikoho netankují a známe jen Daru, Rytmuse a Mira Žbirku, kteří žijí v Praze (Slávik se nepočítá, to není celebrita).

Kdo bude na Rozborila zvědavý, když známější je u nás i finský hokejista Ville Peltonen (40)? Vyrovná se s tím, že zatímco na východě reálně píší, že kdyby kandidoval na prezidenta, zvolí ho, v Praze na ulici ho nikdo nepoznává?

Samotná JoJka sice stále informace o jeho porotcování popírá, ale tamní bulvár má jasno. On bude Slovákem v porotě X Factoru. Takže si ho zkuste zapamatovat, bude se vám to asi hodit.

Ach jo.