Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Akutní leukemie! Karel Gott ukázal, jak bojuje se zlou rakovinou, která se vrátila

+ Dalších 10 fotografií
leukemie
Bude bojovat a nikdy se nevzdá! Takový vzkaz vyslal fanouškům těžce nemocný Karel Gott (80). Jeho tělo zasáhla akutní leukemie. Velkou oporou pro Gotta je jeho rodina. Po boku mu stojí manželka Ivana (43) a dcery. Gott ukázal, že s rakovinou nechce prohrát.

Zpěvák Karel Gott (80) má velké zdravotní problémy. Bohužel po třech letech se vrátila zlá rakovina. Slavík je odhodlaný nemoc znovu porazit. Poslední fotka ho zachycuje v dobré náladě. Gott si prohlíží staré fotky a je mu dobře. Fanouškům tak i přes velké problémy poslal pozitivní vzkaz.

"Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě myelodysplastického syndromu,“ řekl Gott redakci Blesku. Karel Gott se léčí ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí. „Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly, v rámci kterých lékaři sledují můj celkový zdravotní stav,“ dodal pro Blesk Gott.

Fanoušci mu posílají velkou dávku energie. Na internetu se od rána objevují komentáře, ve kterých veřejnost vyjadřuje velkou podporu celé rodině. Gott je přesvědčený, že boj s nemocí znovu jeho tělo zvládne.

DÁLE MŮŽETE ČÍST:

Akutní leukemie Karla Gotta: Hrozí infekce i obyčejné nastydnutí, uvedl odborník

Leukemie Gotta rozplakala jeho velkého kamaráda: Musí se zachránit, slzí Krampol

Mám leukemii. Prosím o klid. Karel Gott ukázal nový snímek a promluvil o zákeřné nemoci

První smutná zpráva o tom, že Gottovi se vrátila rakovina. Více najdete zde

Mohlo by vás zajímat

Další články