Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Aktuální zprávy z nemocnice: Laďa Kerndl (73) zkolaboval! Tereza promluvila o tátovi

+ Dalších 58 fotografií
KOLAPS
Nečekaný rychlý převoz do nemocnice a pobyt na jednotce intenzivní péče vyděsil všechny fanoušky jazzmana Ladi Kerndla (73). Do rukou zdravotníků se dostal poté, co vykašlával krev. Jak na tom nyní je?

„Měla jsem už možnost s tátou mluvit po telefonu. Už je z nejhoršího venku a cítí se mnohem lépe, ale čekáme ještě na výsledky krve. Stále zůstává na jednotce intenzivní péče,“ prozradila nám ke zdravotnímu stavu otce Tereza Kerndlová (32).

Vidět ho zatím ale nemůže.

„Dnes jsem měla možnost ho s rouškou navštívit, ale po pětidenním pracovním zápřahu nejsem fit a hrozilo by riziko nákazy. Tak jsme se společně dohodli, že ho navštívím v sobotu,“ doplnila Terka, která za tatínkem pojede hned po pátečním koncertě v Hranicích na Moravě.

Laďa Kerndl leží ve špitále v Blansku od víkendu. Podle Blesku, který informaci přinesl, ještě stihl vystoupit na Česko-Slovenském plese, před vystoupením už ale bojoval s těžkou virózou.

„Stěžoval si, že mu není dobře, ale nechtěl zklamat. Je ze staré školy, chtěl za každou ceny splnit své závazky,“ cituje web zdroj z plesu.

Po návratu domů se mu ale ještě víc přitížilo a vykašlával krev. Okamžitě proto putoval do nemocnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články