Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Aktuální snímek narkomanky Katky: Zimu přežila, cestuje pražskou MHD ve zbídačeném stavu

Aktuální snímek narkomanky Katky: Zimu přežila, cestuje pražskou MHD ve zbídačeném stavu
Zdroj: foto pro eXtra Katrin Rubešová
+ Dalších 31 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nejznámější narkomanka Česka Katka (42) letošní zimu přežila. Její kamarádka z pražské Invalidovny měla obavy o její život. Vše je ale jinak a černý scénář se naštěstí nenaplnil. Katka se sice netěší z dobrého zdravotního stavu, ale soudě podle snímku, který redakce eXtra.cz získala od čtenářky, má stále co jíst...

"Bojím se, jestli vůbec přežila zimu," řekla před pár dny eXtra.cz její kamarádka z pražské Invalidovny s tím, že nejznámější českou narkomanku dlouhé měsíce nespatřila. Proto jsme požádali čtenáře, zda nemají o Katce nějaké informace.

Do redakce nám přišla řada informací a dokonce pár dnů starý snímek Katky z pražského metra. "Moje mamka potkala feťačku Katku v soupravě metra na stanici Skalka. Je živá a zdravá. Akorát mamka říkala, že byla úplně mimo," napsala nám čtenářka Karin.

Bez psa, ale s pečivem

Ze snímku je patrné, že Katka není v úplně nejlepší formě, ale má zásobu jídla v podobě čerstvého pečiva. Metrem cestovala bez svého psa Sargona a nového partrnera.

Katka se před rokem rozešla s přítelem Jirkou, se kterým strávila tři roky společného života. Slibovali si, že s drogou seknou, ale ani jeden z nich na to neměl sílu. Katce s Jirkou došla trpělivost. „Už mě nebaví život v kanále. Nebaví mě jeho sliby, není to chlap,“ tehdy vysvětlila Katka redaktorovi eXtra.cz důvody rozchodu. Následně si našla si nového přítele s podobnou perspektivou, jakou měl Jirka, navíc se zkušenostmi z vězení, odstěhovala se za Prahu. Pak se po ní slehla zem, změnila si i telefonní číslo.

Katka se dále toulá životem a možná by ráda sekla se svou závislostí. Určitě by chtěla být se svou dcerou Terezkou. Ukazuje se ale, že droga je stále silnější. Držme jí palce, aby jednoho dne v sobě našla sílu a v boji se svým démonem byla úspěšná.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy