Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Aktuální fotka Schumachera: Paparazzi pronikl do jeho sídla a nabízí ji k prodeji

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
hyenismus
Po šesti letech od osudné nehody na lyžích stále není jasno, jak na tom Michael Schumacher (51) doopravdy je. Bezcitným způsobem se to pokusil rozseknout paparazzi. Tvrdí, že pronikl do závodníkova ženevského sídla a nafotil ho bez jakýchkoliv příkras!

Schumacherova manželka Corinna drží pravdu o jeho zdravotním stavu už šest let pod pokličkou. I díky jejímu bedlivému dozoru nevznikla žádná fotka ani video zotavujícího se závodníka. Jenomže to už je pravděpodobně pouhá minulost…

Britský portál The Mirror přinesl zprávu o paparazzovi, který se měl vkrást do Schumacherova sídla v Ženevě. Tam prý pořídil aktuální fotografie a nemá jít o úplně hezký pohled. Na černém trhu je nabízí za milion liber, v přepočtu téměř 30 milionů korun.

Corinna se obrátila na policii a postup proti hyeně, která se snaží zbohatnout na Schumacherově utrpení, řeší i s rodinnými právníky.

Podle neurochirurga je z Michaela úplně jiný člověk, tady čtěte, co řekl o jeho léčbě.

Související články

Další články