Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Aktuálně z Malvazinek: Lidé si nadělují cestu k hrobu Karla Gotta místo dárků! Podívejte se na VIDEO

+ Dalších 26 fotografií
Štědrý den je za dveřmi, ale fanoušci zesnulého zpěváka Karla Gotta mají i jiné starosti, než je příprava bramborového salátu a balení dárků. Ivana Gottová totiž stihla dokončit vše, aby mohla fanoušky pozvat k Slavíkovu hrobu. Na pražské Malvazinky tak proudí stovky oddaných fanoušků. Pro některé je návštěva hrobu důležitější než vánoční dárky.

Fanoušci mohou konečně přímo u hrobu uctít památku zesnulého Mistra Karla Gotta (†80). Doslova pár hodin před Vánoci bylo dokončeno místo Mistrova posledního odpočinku. Očekávání byla naplněna a návštěvnost je vysoká. Už nyní je jasné, že z hrobu se stane poutní místo pro fanoušky velkého člověka

Od smrti Karla Gotta (80) uběhlo už několik týdnů, Česko se s ní však stále vyrovnává. Klid v duši přinesla příznivcům možnost vzdát Mistrovi hold u jeho hrobu. Na Božského Káju vzpomínají stovky lidí.

"Manžel chtěl jet do Prahy kupovat dárky, já ale chtěla na hřbitov. Tak mi řekl, že mě vezme ke Karlovu hrobu, že to mám ale už pod stromeček jako dárek," řekla redaktorům eXtra.cz jedna z dam, která u hrobu zapalovala svíčku v pondělí. Podívejte se do fotogalerie na emotivní fotky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy