Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Aktuálně: Stav ženy, jež v Ostravě bojuje o život, se opět značně zhoršil. Děláme maximum, říká mluvčí

Žena je stále v kritickém stavu.
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
aktuálně
Po úterním masakru v ostravské nemocnici, při kterém zemřelo 6 lidí, stále nemá vyhráno jedna z vážně zraněných pacientek. Ta od včerejšího rána bojuje o svůj život. Redakce eXtra.cz se spojila s mluvčí nemocnice a jak už jsme vás informovali, žena je stále v ohrožení života. Mluvčí nemocnice nám ještě ve večerních hodinách potvrdila, že se stav této pacientky během podvečera změnil.

V úterý ráno po sobě zanechal vrah Ctirad Vitásek 6 nevinných obětí. Sedmá vážně zraněná žena bojuje od včera v ostravské nemocnici o život. Její stav byl od včera kritický, což nám dnes v poledne potvrdila i mluvčí nemocnice Petra Petlachová.

I když se za ženu modlí celá její rodina, nemocnice i lidé, kteří její stav sledují, dnes v podvečer se bohužel její stav zhoršil. My jsme mluvčí ostravské nemocnice po 20. hodině kontaktovali znovu a ta nám smutnou skutečnost potvrdila. "Ano, zhoršuje se, je pořád v kritickém stavu. Je to velmi vážné," uvedla Petlachová.

Kromě 6 obětí a třech zraněných mohlo být mrtvých v nemocnici daleko více. Podle informací svědků měl u sebe Ctirad Vitásek další zásobník se střelivem, který však naštěstí nestačil použít a z nemocnice utekl.

Zatímco dva zranění jsou již mimo ohrožení života, lékaři v ostravské nemocnici dělají vše pro to, aby třetí vážně zraněnou ženu zachránili. O dalším stavu pacientky vás budeme informovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy