Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Aktualizováno: Pohřešovaný Nikolas (10) se našel, rodiče si oddechli

Zdroj: archiv
pátrání
Policisté prosili veřejnost o pomoc při pátrání po desetiletém Nikolasi, který se ztratil v pondělí okolo osmé hodiny ráno. Muži zákona školáka hledali celou noc. Chlapec byl nakonec nalezen.

Naposledy byl desetiletý chlapec viděn v pondělí v osm hodin ráno. Jeho blízcí od té doby o něm neměli žádnou zprávu - obrátili se proto na policii, která v podvečer vyhlásila pátrání. Policie prohledávala aktivně okolí Poličky a Litomyšle. Nakonec se podařilo dítě najít.

"Zatím nemáme informaci, že by nám pomáhali lidé z přilehlého okolí, nebo například dobrovolní hasiči," řekla v úterý ráno portálu TN.cz mluvčí policie Lenka Vilímková. V následujících hodinách se situace změnila a Nikolas byl nalezen.

Policie na svých webových stránkách uvedla, že chlapec je silnější postavy, měří zhruba 150 centimetrů, má krátké hnědé vlasy a hnědé oči. Na sobě měl v době odchodu oblečené modré tričko s krátkým rukávem bez nápisu, modré plátěné kraťasy a černé plátěné tenisky.

"Rodina má o něj strach. Pokud o pohřešovaném máte jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158," žádala o pomoc veřejnost policejní mluvčí.

Policie chlapce našla a krátce po 11 hodině pátrání zrušila. Podrobnosti nechce uvést.

Související články

Další články