Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Akta X se vrací! Takhle úžasně po 22 letech vypadají agenti Mulder a Scullyová

Rok 1993 a rok 2015, herci vypadají úplně skvěle!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Wow! Tak tihle dva zřejmě zastavili čas! Akta X se vrací a oba zvláštní agenti FBI vypadají ještě lépe než před dvaadvaceti lety, když se seriál začal natáčet.

Kultovní záležitost 90. let je zpět, a to pochopitelně platí i pro hlavní hrdiny agenta Foxe Muldera (David Duchovny) a jeho kolegyni agentku Danu Scullyovou (Gillian Anderson). Tvůrci seriálu vyslyšeli prosby milionů fanoušků a vrátí ho na obrazovky. Natáčet se začalo už na začátku června ve Vancouveru a probíhat bude až do srpna.

Na jakou dějovou linku se mohou diváci těšit, to autoři nezveřejnili, ale nebudou jistě chybět mimozemšťané, sci-fi a paranormální jevy. Akta X budou taková, jaká je známe, ale zabalená v novém kabátě s moderními technologiemi a Mulderem ve skvěle padnoucím obleku.

Do pucu dali i agentku Scullyovou, její představitelka Gillian Anderson za ty dvě dekády neuvěřitelně prokoukla, má světlejší vlasy a doufejme, že nebude v obličeji tak utrápená, jako ji obvykle vídáme.

Jeden z nejlepších mysteriózních seriálů byl poprvé vysílán v září 1993. V televizi se udržel dlouhých devět let a natočeno bylo 202 epizod.

Související články

Další články