Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Akta X po 28 letech od premiéry: Jak dnes vypadá ústřední dvojice Mulder a Scullyová?

David Duchovny a Gillian Anderson v seriálu Akta X.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Jak se změnili?

Seriál Akta X patří v současné době ke kultovní záležitosti devadesátých let a počátku nového tisíciletí. Od premiéry uplynulo už osmadvacet let a hlavní představitelé Muldera a Scullyové se změnili. Jak moc?

V seriálu Akta X dva hlavní představitelé, které ztvárnili herci Gillian Anderson a David Duchovny, vyšetřují nevyřešitelné případy. A týká se to jak mimozemšťanů, tak i zvláštních paranormálních jevů. Dvojici Muldera a Scullyovou zná spousta lidí, protože se ze seriálu stal kult, který na oblíbenosti neztrácí ani po dlouhých osmadvaceti letech od premiéry. K seriálu vznikly později také komerčně úspěšné filmy.

David Duchovny a Gillian Anderson už zřejmě nikdy nevystoupí ze stínu svých postav z Akt X. Seriál je proslavil a udělal z nich hvězdy světového formátu. Kromě tohoto díla se Duchovny objevil třeba v seriálu Městečko Twin Peaks, Californication či Sex ve městě a ve filmech Jonesovi, Zoolander nebo Chaplin. Naproti tomu Gillian se povedlo více uchytit u seriálů a kromě Akt X hrála třeba v Sexuální výchově, Koruně či Hannibalovi.

Duchovny vypadá na svůj věk téměř stejně, zato herečka zestárla a je to na ní znát. Přesto ale vypadá stále šarmantně. Podívejte se na ně v galerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy