Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Áju z Ulice během porodu zasáhla krutá ruka karmy: Dramatický převoz ARO a boj o život

Áju z Ulice během porodu zasáhla krutá ruka karmy: Dramatický převoz ARO a boj o život
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
ulice
V poslední době se postavám z nekonečného seriálu Ulice vůbec nedaří, a to na všech frontách. Ája, která na hodného Mária lstivě ušila boudu v podobě těhotenství, aby se vyhnula trestu za pokus o vraždu Mastného, bude bojovat o život. Máriovi sice porodila půvabnou dceru Sophii, ale těsně po porodu se její zdravotní stav natolik zhoršil, že musela být převezena na ARO. Zasáhla krutá ruka karmy?

Život na vlásku v seriálu Ulice

Necelý den poté, kdy se Amálie dozví o úmrtí svého bývalého manžela Seidla, a Vendula najde svého otce Lumíra tvrdě spát mezi zásobou prášků, která by na sebevraždu jistě stačila, přichází další smutná zpráva.

Zhruba půlrok po tragické smrti Světlany je v ohrožení další mladá rodina. Ája porodí Máriovi dceru Sophii, která byla počata s úmyslem vyhnout se trestu za to, co Ája způsobila Mastnému. Možná by se dalo říct, že v tomto případě zasáhla Áju krutá karma, když se její zdravotní stav záhy po porodu dramaticky zhorší a ona musí být ihned převezena na ARO.

Mário by měl začít urychleně chystat variantu, že malá Sophie, která se těší dobrému zdraví, půjde z porodnice domů výrazně dřív než její maminka. Nezařízená ubytovna totiž není nejlepší domov pro novorozence.

A zvládl by Mário péči o malou Sophii úplně sám? Nyklovi naštěstí vždycky drží při sobě, a tak se Mário nemusí bát, že by mu nepodali pomocnou ruku. Nejvíc by mohl Mária podržet právě Lumír, který si bohužel zažil něco velmi podobného.

Otázkou zůstává, jak se bude vyvíjet Ájin zdravotní stav. Kdy bude mít možnost být se svým dítětem a uvidí vůbec někdy dcerku vyrůstat? To ukážou nadcházející týdny v seriálu Ulice.

Související články

Další články