Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Áje z Ulice hrozí obvinění z vraždy: Střádá plány, jak otěhotnět s troubou Máriem

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
ulice
Máriovi se konečně splní jeho sen. S holkou, po které touží už hodně dlouho a jež byla až donedávna jeho nedosažitelnou metou, regulérně chodí. Chudák Mário ale vůbec netuší, že Ája po něm ani v nejmenším neprahne, ale součástí jejího dobře promyšleného plánu je, aby se nedostala do vězení za pokus o vraždu Radka Mastného.

Mário s Ájou spolu konečně stráví večer plný romantiky, vášně a sexu. Alespoň tak si to Mário představuje. O vše se postará, dokonce dojde i na svíčky a víno, což je u Mária opravdu na pováženou. Prostě je zamilovaný až po uši. Jenže Ája ho znovu překvapí.

Mário tajně doufá, že konečně našel ženu svých snů, se kterou bude šťastný. Nemá ani ponětí o tom, že se stal součástí nechutného plánu Áji, která moc dobře ví, že Radek Mastný se rozpomněl a může ji kdykoliv obvinit z pokusu o vraždu.

Proto se svým fikaným právníkem vymysleli, že si musí najít okamžitě někoho, kdo ji přivede do jiného stavu. Mário je sice trouba, ale na druhou stranu má srdce na pravém místě. Bohužel se stal vhodným adeptem na uskutečnění zákeřného plánu Áji. Jaká bude jejich první společná noc? A dojde vůbec na něco?

Související články

Další články