Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Ája z Ulice opět vytahuje do boje: Nedělá jí problém potopit spojence

+ Další fotografie
Ulice
Ája ze seriálu Ulice televize Nova už několikrát divákům předvedla, že umí být pěkně nevyzpytatelná. Jde si tvrdě za svým, a to bez ohledu na ostatní. Teď ovšem přitvrdila. Doslova dráždí hada bosou nohou.

Postava Áji ze seriálu Ulice televize Nova všem už několikrát předvedla, jak nevyzpytatelná a bezohledná umí být. Nyní si hodně zahrává.

Ája totiž dokáže bez mrknutí oka otočit o sto osmdesát stupňů. Pokud se jí něco hodí a má z takového zvratu prospěch, neváhá a jedná pro své dobro. Nedělá jí ani problém s klidným svědomím podrazit svého spojence, který nesplňuje všechna její očekávání. To zakusil na vlastí kůži Robert, Lumír i Mastný.

A právě Mastnému teď Ája vyhrožuje. Hrozí mu svými kontakty, ovšem na ně by mohla brzy doplatit. Ája je známá provokatérka. Co přesně kuje tentokrát se dozvíte v nadcházejícím týdnu. Sledujte Ulici od pondělí do pátku ve vysílacím čase 18:25 na televizi Nova.

Mohlo by vás zajímat

Další články