Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ája (13) záhadně zmizela, už tři dny ji nikdo neviděl: Rodiče jí poslali tajemný vzkaz!

Alice Jelínková se pohřešuje.
Zdroj:
Teprve třináctiletá Alice Jelínková zmizela v pátek 19. ledna a od té doby jako by se po ní slehla zem. Dívka odešla v obvyklý čas do školy, domů už se však nevrátila, proto po ní bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Zoufalí rodiče zveřejnili podivný dopis plný šifer a doufají, že se jejich Ája díky němu brzy vrátí zpět domů.

Alice Jelínková neboli Ája, jak jí rodiče říkají, odešla v pátek z domova s tím, že jde do školy, kam už ale nedorazila. V dopoledních hodinách měla údajně odjet autobusem do Prahy a je možné, že se z ní v odpoledních hodinách vracela, nevystoupila však v Jirkově, což je její cílová stanice, ale v Lounech či v Chomutově. Podle záznamu policie o pohřešovaných osobách má dívka sebevražedné sklony.

Rodiče jí navíc poslali tajemný vzkaz, kterému rozumí jen ona. Doufají, že by mohl Áju přesvědčit vrátit se domů. První řádky jsou víc než dojemné: „Ájo, víme, že tomuto vzkazu porozumíš jen ty, protože jsi moc chytrá. Poslouchej: slova Kurta Cobaina na zdi nad hlavou už teď neplatí. Už nám vše došlo. Jde to i jinak, znovu a líp. Pojď prosím, setkáme se jen my tři. Poslouchej: budou to dvě místa v jednom dni a dva různé časy,“ píší zoufalí rodiče. Kompletní znění najdete ve fotogalerii. Pokud Alici Jelínkovou zahlédnete ve svém okolí, kontaktujte policii na lince 158 nebo jakékoli služebně.

S touto žádostí se na veřejnost obrací i facebooková stránka Přiznání lesbiček, podle níž si Alice říká Alex. Ája je asi 160 centimetrů vysoká, hubená, má hnědé oči a obarvené vlasy.

Související články

Další články