Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Aguš a její milenci: Tihle všichni prošli její postelí! Zn. Podobnost čistě náhodná…

Aguš, už to chápeme, jsou fakt k nerozeznání!
Zdroj: Profimedia.cz a koláž Ondřej Karpíšek
+ Dalších 9 fotografií

Její postelí prošly desítky mužů a sama modelka se tím ráda chlubí. Proto si Agáta Hanychová (29) také všechny milence sepsala do své knížky „Diagnóza: Rebelka“. Zřejmě aby se jí to lépe pamatovalo. Období puberty raději přeskočíme a dostaneme se do doby, kdy začala Aguš vymetat večírky a být jakože „slavná“.

Hokejista Jiří Hudler byl její první hokejkou. V sedmnácti se do něj Agáta bezhlavě zamilovala. „Odjela jsem s Jirkou do Kazaně… Před odjezdem jsme spolu několik měsíců chodili a máma tedy Jirku dobře znala. A i když si nevzpomínám, jak jsme se seznámili, dobře si pamatuju, jak jsem se s ním rozešla. Bylo to kvůli jinému klukovi. V době, kdy probíhaly castingy Miss, jsem totiž potkala bývalého dealera drog ze své střední školy,“ vzpomíná Hanychová.

Drogového dealera vystřídal křišťálově čistý Sámer Issa. „Nevím, jestli mě miloval tak jako já jeho, ale rozhodně mě se stejnou intenzitou podváděl,“ řekla Agáta, která měla očividně slabost pro badboy chlapce.

Po dlouhé eskapádě se Sámerem se na nějaký čas vrhla do postele režisérovi Michalu Dvořákovi. Její nadšení ale vydrželo jen pár týdnů. Pak přišel pro nás moc nepochopitelný vztah s podnikatelem a milovníkem snowboardu Markem Šíšou. Zřejmě se chtěla Aguš trochu usadit.

Po něm následovali další sportovci – Hudlerův kamarád, hokejista Lukáš Krajíček, pak prý měla i pletky s Jaromírem Jágrem. To podpořila její matka Veronika Žilková, která do médií povídala dnes už legendární historku o tom, jak k nim Jarda lezl po střeše. „Bylo to v létě poté, co se Agáta stala vicemiss ČR. Ona a její kamarádky k nám přijely i s Jágrem v tom malém autíčku, co měly ten rok půjčené za vítězství, a protože já s Martinem Stropnickým jsme byli pryč a Agáta si zapomněla klíče, lezl k nám Jágr po střeše a snažil se vlámat balkonem. Když se mu to nepovedlo, šla Agáta o ulici níž vzbudit dědečka, profesora Žilku. Přestože bylo pět hodin ráno, ona mu tvrdila, že je už devět, a jak byl rozespalý, ani Jágra nepoznal. Agáta mu řekla, že ta vysoká černovláska s dlouhými vlasy je její kamarádka, a doma si pak spolu udělali pořádný mejdan,“ tvrdila tehdy.

U sportu Aguš na nějaký čas zůstala a zaměřila se na motokrosaře Honzu Brabce nebo závodníka Jana Charouze.

Naposledy si srdce modelky získal fotbalista Miroslav Dopita, s nímž má syna Kryšpína. Jejich vztah zkrachoval na tom, že si Miroslav hledal holky do postele přes inzerát.

Její poslední milenec a kamarád z dětství se nakonec stal jejím manželem. S Jakubem Prachařem se brali v dubnu 2013.

No, poslední milenec, jak se to vezme. Agáta se sice dušuje, že s hokejistou Jiřím Tlustým nespala, ale její výlet do USA tomu nasvědčuje, navíc se prý hokejista chlubí jejími milostnými smskami v kabině. Aguš teď ale seká latinu a fotí se s Prachařem, kde může, a zamilované fotky si vyvěšuje na Facebook. Tak good luck!

Související články

Další články