Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Aguilera si dala medovou spršku! Předvedla pekelně žhavý videoklip

Christina Aguilera si užívala medovou sprchu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Fanoušci Christiny Aguilery se konečně dočkali! Popová diva byla vždycky známá svou oblibou v dráždění a sexy kostýmcích. Po dlouhé době, kdy se stáhla do ústraní, se nám ukázala v celé své kráse. A je to tedy pořádně žhavá podívaná!

Popová zpěvačka Christina Aguilera nějakou dobu bojovala se svou nadváhou. Když začínala se svou kariérou, byla to pořádně žhavá samice. Nyní se zase předvedla v celé své kráse a ukázala žhavou postavičku krev a mlíko. Christina se toho ani po tolika letech nebojí a jako máma to umí pořád rozjet.

I když jsme o Christině Aguileře dlouho neslyšeli, momentálně vydala nový žhavý singl, na který se dlouho čekalo. Svou provokací byla vždycky známá, a podtrhovala tím svůj sexy hlas. Ve videoklipu k písni Accelerate se svlékla úplně donaha a ukázala svá bujná ňadra. Ta měla přelepená pouze tmavou lepicí páskou.

Klip je pořádně nadupaný dávkou sexuality a smyslnosti. Mísí se tam barevné scény s černobílými. Hudbou provází převážně zpěvaččin jazyk, který namáčí do mléka, a třpytivé rty, které si slastně olizuje. Pořádná medová sprška, která jí stéká po celém těle, je taková malá třešnička na dortu. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to pekelně rozjela!

Související články

Další články