Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Agresor ze Sedlčan utekl z města: Místní si s ním chtějí srovnat účty, matka se zhroutila

+ Dalších 10 fotografií
Záběry jako z hororového filmu obletěly o víkendu celé Česko. Brutální útok se odehrál na hřišti v Sedlčanech, 16letý agresor Ondřej tam surově zbušil mladšího Petra. Mělo jít o vyřizování osobních sporů. Chlapec se však vůbec nebránil a utrpěl vážná poranění. Útočník utekl z města, protože s ním chlapi chtějí srovnat účty. Jeho matka se podle našich informací zhroutila.

Stačila další špatně mířená rána a nebohý Petr mohl přijít o život. Agresor Ondřej ho brutálně zbil na hřišti v sedlčanské ulici Na Potůčku, údajně si s ním vyřizoval osobní spor. Útoku přihlíželo několik dalších dětí, nikdo však nezasáhl.

16letý chlapec, který do Petra svíjejícího se na zemi v bolestech bušil jako do boxovacího pytle, ze Sedlčan o víkendu utekl. "Ondra odjel ze Sedlčan za tátou a dobře udělal, že se tady nebude zdržovat. Je veřejným tajemstvím, že se chlapi dohodli, že si tady na něj počkají. Já být na jeho místě, tak se sem už nevracím," svěřil eXtra.cz blízký přítel rodiny agresora.

Jenomže za sebou nechal pořádnou spoušť. Zbitý Petr si odnesl otřes mozku a vážné poranění břicha. Špatně na tom má být i útočníkova matka.

"Ondrova matka se z toho všeho zhroutila. Syna dlouhodobě nezvládá. Ondra má ještě bráchu, s ním je to také složité," dodal zdroj z rodiny.

Na mrazivých záběrech je vidět, že se dva další chlapci pokusili Petra zvednout. Vypadá to, jako by ho agresorovi připravovali na další úder. Prý to tak ale nebylo. Jeden z nich eXtra.cz řekl, že mu naopak chtěli pomoct k útěku. Běsnící Ondřej si toho ale všiml a Petra znovu srazil k zemi.

Šokujícím případem se zabývají sedlčanští policisté. Ondřej už je za svoje činy trestně odpovědný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy