Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Agresor ze Sedlčan se skrývá před lynčem: Jeho táta přišel z vězení

+ Dalších 14 fotografií
Na dětském hřišti v Sedlčanech došlo k surovému napadení. Místní agresor Ondra (16) zaútočil na mladšího chlapce, do kterého kopal, mlátil do něj pěstmi a dokonce po něm i šlapal. Agresor zmizel ze Sedlčan a podle MF Dnes se ukrývá u táty, kterého před nedávnem pustili z vězení.

V ulici Na Potůčku v Sedlčanech na dětském hřišti došlo k brutálnímu napadení. Útočník Ondřej, kterého lidé znají jako místního agresora, napadl mladšího Petra a celý akt se podařil zachytit na video. Agresor tam do své oběti kope hlava nehlava.

Napadený Petr má velké štěstí, že při útoku nepřišel o život. Stačila by jedna rána do špatného místa a nebohý chlapec, který ve videu už ani za pomoci dvou mladíků nemohl stát na nohou, by se už nemusel probrat. Zbitý Petr si odnesl otřes mozku a vážné poranění břicha.

Záběry ze sedlčanského hřiště byly předány policii, která se případem zabývá a vyšetřuje ho jako výtržnictví. Ředitel učiliště, které agresor navštěvuje, pro Ondru žádný trest připravený nemá. „Video jsem viděl, ale stalo se to mimo školu. Takže s tím nemohu nic dělat, musím se řídit zákonem,“ řekl eXtra.cz ředitel sedlčanského učiliště Jiří Kolín.

Matka útočníka se podle příbuzných zhroutila a on sám utekl pryč z města. Podle MF Dnes se Ondřej skrývá u svého táty v dřevěné chatce. Bojí se, že v Sedlčanech bude zlynčován. MF Dnes uvádí, že se jeho otec před měsícem vrátil z vězení, kde seděl za krádeže.

Škrcení a poraněný kotník

Televizi Prima se ozvaly další dvě matky ze Sedlčan. Uvedly, že Ondřej P. v minulosti zbil jejich potomky. Jedna uvedla, že Ondřej P. jejího syna škrtil. Další řekla, že syn měl po útoku naštípnutý kotník. Obě matky uvedly, že podaly trestní oznámení. Podle jejich výpovědi ale bylo vše odloženo, protože Ondřejovi tehdy bylo méně než patnáct let.

„Na videu je zachyceno fyzické napadení chlapce staršího 15 let mladistvou osobou. K incidentu mělo dojít dne 18. září mezi 14:00 a 15:00 hodinou v ulici Na Potůčku v Sedlčanech. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Nelze v tuto chvíli vyloučit, že může být případ překvalifikován. Totožnost podezřelé osoby je nám známá. Dále šetříme, zda další osoby neměly podíl na daném jednání nebo jinou odpovědnost související s případem. Vzhledem k věku zúčastněných osob však ze zákonných důvodů nebudeme sdělovat žádné další informace,“ sdělila redakci eXtra.cz příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová.

Související články

Další články