Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Agresor Ondřej (16) se vyjádřil k napadení v Sedlčanech: Nic o tom nevíte, nepleťte se do toho

Agresor Ondřej (16) se vyjádřil k napadení v Sedlčanech: Nic o tom nevíte, nepleťte se do toho
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
slova útočníka
Brutální napadení mladíka v Sedlčanech otřáslo Českem. Pro šestnáctiletého agresora Ondřeje si lidé přejí tvrdý trest, odpovídající tomu, jak surově mlátil do nebohého Petra - chlapce opakovaně kopal a mlátil ho pěstmi dokonce i do hlavy. Dle vyjádření lékařky mohly Petra takové údery i zabít. K útoku se nyní na svém Instagramu vyjádřil i sám Ondřej, který veřejnosti poslal jasný vzkaz.

Vzkaz útočníka Ondřeje, který v Sedlčanech brutálně napadl nebohého Petra a mlátil jej tak surově, že i kriminalisté byli ze záběrů útoku šokováni, se objevil na sociální síti. Šlo o druh příspěvku na Instagramu, který se po 24 hodinách automaticky smazal, byla však vytvořena jeho kopie.

Napadený Petr může hovořit o velkém štěstí, že bestiální útok přežil. Odnesl si z něj vážné zranění v obličeji, otřes mozku a poranění krajiny břišní. Zdá se, že Ondřej si uvědomuje, co udělal, snaží se ale tvrdit, že média si podrobnosti vymýšlí. „Nestíhám odepisovat všem, ale lidi, nejdřív si o tom něco zjistěte a rozhodně ne na bulvárech, kde jsou jenom totální ho*na,“ rozepsal se agresor.

„Ten kluk byl o rok starší, ne mladší, vím, nic to nemění na tom, že jsem udělal zmdovinu a stydím se za to. Klukovi jsem se omluvil, trest mě nemine, nemám problém mu dát i nějaké peníze jako odškodné, ale nesete se do toho, když o tom nic nevíte,“ napsal naštvaný Ondřej. Toho na sociálních sítích lidé zahrnují nenávistnými zprávami a komentáři, ve kterých ostrými slovy skutečně nešetří.

Mnozí obyvatelé Sedlčan se nyní bojí pouštět své děti ven, dokud se bude Ondřej pohybovat po městě. Někteří chtějí dokonce vzít spravedlnost do vlastních rukou a na agresora by si rádi došlápli sami, to ovšem není správná cesta. Ondřej ale podle informací MF Dnes ze Sedlčan utekl a před lynčem se schovává v dřevěné chatce u svého otce, který byl nedávno propuštěn z vězení. Celé znění vzkazu, který útočník zveřejnil na sociální síti, si přečtěte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy