Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Agresor (16) ze Sedlčan je známá firma: Útočí na slabší děti, všichni se ho bojí, tvrdí obyvatelé

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
napadení
V Sedlčanech došlo k brutálnímu napadení chlapce na dětském hřišti. Klučina, který se podle informací eXtra.cz jmenuje Petr, utrpěl vážné zranění v obličeji, otřes mozku a má poraněnou krajinu břišní. Další děti si násilí natáčely na mobilní telefon. Agresor Ondřej, který má útok na svědomí, je podle obyvatel města známou firmou, které se ostatní děti bojí.

K brutálnímu napadení došlo v prostoru hřiště v ulici Na Potůčku v Sedlčanech. Útočník Ondřej, kterého lidé znají jako místního agresora, napadl Petra tak brutálně, že záznam šokoval i kriminalisty. Podle obyvatel to nebyl první problém, který Ondřej způsobil a děti z něj mají strach.

„Děje se to pořád, nikdo s tím nic nedělal, teď je to jiné jen tím, že se to dostalo na internet. Když je v partě, je to hrozný machr. Když přijde sám, nic si nedovolí, ale když má za zády partu, tak útočí na slabší kluky. Všichni se ho bojí a báli se to ohlásit. Jsem rád, že se to konečně dostalo ven,“ řekl eXtra.cz jeden z teenagerů, který Ondřeje dobře zná.

Agresor žije s matkou, která je prý slušný člověk. Otec na druhou stranu pro svého syna moc nedělá. „Máma na něj nemá čas, pracuje v hospodě a chodí domů pozdě v noci. Je to slušná ženská, ale s klukem to má složitý. Co jsem slyšela, tak táta nějak moc nefunguje,“ uvedla pro eXtra.cz další obyvatelka Sedlčan.

Napadený chlapec je momentálně mimo ohrožení života. Vzhledem k pověsti Ondřeje, který na Petra zaútočil, panuje ale v Sedlčanech strach. Nepředvídatelný agresor by mohl kdykoliv a kdekoliv znovu napadnout další dítě.

SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ, PŘIPRAVUJEME ROZHOVOR S JEDNÍM Z AKTÉRŮ VIDEA

Související články

Další články