Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agresivní útok: Chovatelku v Lounech potrhali její psi, policisté museli jednoho zastřelit

Zdroj: profimedia.cz
vážná zranění
V pondělí večer se v Lounech odehrál děsivý útok zuřivých psů, kteří zaútočili na vlastní chovatelku. Ta byla s vážnými zraněními přepravena vrtulníkem do traumacentra nemocnice v Praze na Vinohradech. Nejagresivnější pes byl policisty při zásahu zastřelen.

Chovatelka psů byla napadena v pondělí večer. „Oznámení o napadení ženy psem v obci na Podbořansku jsme přijali v pondělí večer ve 20:40. Když policejní hlídka přijela na místo, už tam byli zdravotníci,“ sdělila policejní mluvčí Alena Bartošová.

Zraněná žena se nacházela v domě, okolo kterého pobíhali její čtyři zuřiví psi. „Někteří z nich napadali zdravotníky i policisty. Aby mohla být žena ošetřena, museli policisté nejagresivnějšího psa zastřelit,“ dodala Bartošová, která rovněž uvedla, že všichni psi byli kříženci větších plemen.

Chovatelka si z útoku odnesla těžká zranění horních končetin a hlavy. „Po primárním ošetření lékařskou posádkou ji vrtulník letecké záchranné služby přepravil do traumacentra Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze,“ sdělil mluvčí ústecké záchranné služby Prokop Voleník.

Související články

Další články