Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šílený řidič v Česku střílel z BMW: Video palby nahání husinu, šlo o holé životy

Krátce před sedmou hodinou ranní došlo ve středu na silnici u obce Krsice na Písecku k střelbě na vozidlo, kdy řidič automobilu značky BMW použil střelnou zbraň na posádku jedoucí ve vozidle Škoda. Jihočeští policisté ihned učinili opatření v souvislosti s pátráním po řidiči podezřelém z útoku. Šílený řidič byl nakonec zadržen za pokus o vraždu. Z videa, které střelbu zachycuje, mrazí.

Vozidlo, po kterém bylo vyhlášeno pátraní, bylo díky spolupráci policie s veřejností nalezeno v Písku. O několik minut později, kolem 10.30 hodin, pak písečtí policisté zadrželi i podezřelého, pětatřicetiletého řidiče z Prahy, a to několik stovek metrů od zaparkovaného vozidla.

Ze záběrů palubní kamery, které zachytily střelbu, mrazí. Muž v autě, na které šílený řidič, mohl za volantem i zemřít. Proto byl podezřelý zadržen za pokus o vraždu.

Při incidentu podle policejní mluvčí Lenky Krausové nebyl nikdo zraněn. Kriminalisté zjišťují veškeré okolnosti tohoto případu a ve věci zahájili úkony trestního řízení proti podezřelému, a to ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Podezřelý má trestní minulost. Kriminalisté podali podnět k návrhu na vzetí muže do vazby. Z dosavadního šetření vyplývá, že podezřelý je držitelem zbrojního průkazu. Po zbrani, kterou měl použít při útoku, policie pátrá.

Související články

Další články