Dle svědků vše začalo zcela nevině. Romský chlapec pravděpodobně zcela nechtěně topil jiného hocha, jehož matka se poté snažila sporu dvou dětí zamezit. Matka od romského chlapce však začala bílou ženu častovat nadávkami a posléze i fyzicky napadat. Situaci zaznamenal muž stojící opodál a ženy se zastal. To se mu však stalo osudným, jelikož se přiřítila skupina sedmi lidí a začala ho brutálně mlátit. Mladík skončil bez zubů a v kaluži krve, tvrdí svědci.

Sociální sítě nyní zaplavují nejen nejrůznější svědectví, ale i velmi drsné komentáře. Přinášíme vám deset nejhorších. Není vůbec dobré, že tito diskutující eskalují už tak napjatou situaci. Trochu se nad sebou zamyslete, než něco napíšete do internetové diskuze.

„Ať si ti pamrdové udělají svoje vlastní koupaliště. Ještě jim to platíme my všichni pracující z daní a oni si přijdou a dělají tam jen bordel, hajzlové. Pozavírat a ruce posekat. Ať jdou makat a nebudou mít pak čas otravovat slušné lidi,“ říká Tom G. svůj názor nahněvaně v diskuzi.

Jinak na tom není ani Jiřina V. „Chce to vzít hole do ruky a vymlátit je odsud. V naší zemi si kdejaká cikánská potvora bude dělat co chce? Jenom se tu množí. Ať táhnou odkud přišli.“

„Já už nevím, co si mám v tomhle státě myslet. Možná bude lepší založit K.K.K. a řezat ty kurvy černý jednoho vedle druhýho, aby se začali zase bát. Moc si dovolují, a jestliže jim budeme ustupovat, tak to dopadne špatně,“ prohlašuje Petr K.

Další nechutné komentáře a jejich autory najdete v galerii…