Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Agresivní fena v Hodoníně pokousala psa i jeho paničku: Po majiteli pátrá policie

Zdroj: Policie ČR
+ Další fotografie
hledá se
Hodonínští policisté řeší případ pokousaného psa jiným psem. K útoku došlo přímo v Hodoníně, když žena venčila ve čtvrtek v podvečer svého kokršpaněla. V tu chvíli k nim přiběhla cizí fena, pravděpodobně kříženka Stafordšírského bulteriéra, a na psa zaútočila. Zranění utrpěla i panička, která se svého mazlíčka snažila bránit. Po majiteli feny nyní pátrá policie.

Celý incident se odehrál ve čtvrtek v podvečer a to přímo v Hodoníně. „Majitelka kokršpaněla venčila v podvečer svého psa v ulici Brandlova. Svého psa měla řádně upevněného na vodítku. Během venčení k nim přiběhl cizí pes, pravděpodobně kříženec rasy Stafordšírského bulteriéra, napadl a pokousal kokršpaněla,“ popsal útok policejní mluvčí Petr Zámečník.

Majitelka kokršpaněla svého psa samozřejmě bránila, zranění si proto odnesla i ona. „Jeho majitelka při pokusu chránit svého psa byla rovněž od cizího psa kousnuta do nohy a následně musela být ošetřena v nemocnici,“ pokračuje Zámečník. Vše zastavil až náhodný kolemjdoucí. „Cizí pes byl zpacifikován až kolemjdoucím mužem a následně strážníky městské policie umístěn do psího útulku. Jedná se o fenu, o kterou se zatím nikdo nepřihlásil,“ do­dal.

Policie nyní pátrá po majiteli, o pomoc prosí i veřejnost. Pokud na fotografiích v galerii fenu poznáte a máte nějaký poznatek k majiteli, neváhejte se obrátit na linku 158, popřípadě zavolejte přímo hodonínským policistům na telefon 974 633 470.

Související články

Další články