Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agresivní Baroš, nebo zlá pomluva? Milan šel spát po večerníčku a nikoho nebil, říká manželka

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Napadení
Idylický pobyt v Beskydech, na kterém minulý týden fotbalista Milan Baroš (37) slavil výročí se svou manželkou, se změnil v kauzu plnou obvinění, nadávek a násilí. Technik letového provozu Bohumil Ullrich (45) obvinil fotbalového bouřliváka z fyzického napadení, ke kterému mělo dojít v hotelu Horal. Baroš však obvinění od začátku popírá. Zastává se ho i manželka Tereza. Manžel prý chodí spát už po večerníčku.

Bývalý fotbalový reprezentant Baroš se podle slov pana Ullricha choval nejdříve velmi nevhodně a pak na něj zaútočil pěstmi. Samotný fotbalista to však odmítá a vyjádření napadeného považuje za lži. K němu se přidala i Barošova manželka Tereza. Ta na svém Instagramu reagovala na nejapnou poznámku jedné ze sledujících. "Snad nebudou kluci chováním po něm... Docela ostuda už...," napsala komentující pod fotku, kde Barošová objímá svého manžela. To však nenechalo chladnou právě Terezu, která popsala svou verzi situace v hotelu Horal.

"Celý týden jsme chodili po 22.hodiny spát, měli jsme líbánky, byli jsme ve dvou, žádní kumpáni. Manžel měl každý den tréninky, na které dojížděl do Ostravy hodinu autem. Dokonce jeden večer manžel šel spát už po 19. hodině," popisuje průběh pobytu Barošová.

"Pán si stěžoval denně na jinou skupinku lidi, ale u toho my nebyli. A v den našeho výročí svatby na terásce hrála živá hudba, kde si všichni zazpívali. Manžel si ještě zazpíval sám po skončení zpěváka jednu písničku navíc, pán hned zas běžel si na recepci opět stěžovat a žalovat i na personál, že pije," pokračuje manželka fotbalisty.

Podle Terezy má její manžel bouřlivá léta dávno za sebou a dnes už je z něho příkladný otec. "Ano, je horká hlava a vše řeší v emocích, ale za posledních 5 let nikam nechodí, není viděn v barech ani v Ostravě ani v Praze. Žije fotbalem a rodinou. Změnil se, tohle si teď nezaslouží. Své bouřlivé období má za sebou...," tvrdí Tereza Barošová.

Související články

Další články