Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agresivita, drogy a rozpad osobnosti... Janouškovi bylo v base vlastně dobře!

Agresivita, drogy a rozpad osobnosti... Janouškovi bylo v base vlastně dobře!
Zdroj: Profimedia
Kamarád Pavla Béma na tom není vůbec dobře. Lobbista Roman Janoušek má sice soudem ze zdravotních důvodů přerušený výkon trestu odnětí svobody, nicméně podle některých lidí z jeho okolí paradoxně právě tohle vedlo k podlomení Janouškova zdraví.

Boss, který byl dlouhé roky považován za nepsaného vládce Prahy, se sice po dočasném propuštění z vězení stáhl do ústraní, nicméně podle některých osob z jeho blízkosti se utápí v alkoholu a drogách a propukají u něj vážné fyzické i psychické zdravotní problémy. Podle těchto lidí by ve finále Janouškovi bylo v cele lépe, jelikož by byl alespoň izolován od návykových látek, které mu ničí zdraví!

Na mnoha fotografiích se od přerušení trestu Roman Janoušek neobjevil, nicméně i to málo stačí k tomu, aby člověk na první pohled viděl, že kdysi vždy perfektní vzhled kontroverzního miliardáře je žalostný a osmačtyřicetiletý Janoušek viditelně sešel.

Kromě zdravotních problémů po operaci hlavy by za tím opět měla být nezřízená konzumace alkoholu, ale i drog.

Jestliže je Janouškův stav opravdu tak vážný, že kvůli němu byl dočasně propuštěn z vězení, pak by se rozhodně konzumaci alkoholu a drog měl vyvarovat, jelikož už tak nebezpečné látky pro něj mohou být smrtící. Z Janouškova okolí se proslýchá i to, že kromě problémů fyzických u něj propukají i ty psychické a kombinováním léků s návykovými látkami u něj dochází k postupnému rozpadu osobnosti a propuká v záchvaty zuřivosti i vůči svým nejbližším...

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články