Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agrese ve Výměně manželek: Pavlu musel před slintalem Michalem chránit štáb

Agrese ve Výměně manželek: Pavlu musel před slintalem Michalem chránit štáb
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek diváci poznali rodinu z Vykmanova, kterou tvoří Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Na druhé straně se seznámíme s Pavlou (26), Lukášem (29), Lilinkou (2,5) a Páťou (11 měsíců), kteří žijí v obci Slabce. Největší problémy v pořadu působil pár z Vykmanova. Agresivní Michal vypadal, že svou náhradní manželku každou chvíli napadne a Tereza se neuměla postarat o domácnost ani o děti.

Středeční Výměna manželek skončila předčasně. Nikdo se nemohl divit, především pro Pavlu a Lukáše byly dny strávené s náhradními partnery skutečným utrpením. Lukáš byl kvůli neschopné Tereze na pokraji sil a Pavlu musel před agresivním Michalem chránit dokonce štáb.

Michal vulgárními nadávkami a nechutným vyhrožováním rozhodně nešetřil. Pavle nejednou řekl, že je pča, kuva a mluvil o tom, že být jeho žena, ležela by na zemi v krvi. Nebyla to sice ona, kdo natáčení ukončil, musela se ale nechat chránit.

Pavla se k Michalově agresivitě vyjádřila na Facebooku. „Nevím, jestli by byl schopný něco udělat, ale i štáb měl strach o mou bezpečnost a měli jsme tam opatření, aby o mně věděli, že jsem v pořádku,“ svěřila Pavla. „Štáb si hlídal, aby k něčemu nedošlo, a byl připraven zasáhnout,“ dodala.

Podlomená a neschopná Tereza

Tereza se ve Výměně ukázala jako žena, která není schopná se postarat o domácnost ani o děti. Mnozí diváci tvrdí, že v jejím případě by neměli chuť ani do života, natož do jakékoliv práce. Agresivní Michal jí prý musel zničit sebevědomí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy