Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Agátu zdrtila vražda někdejší sousedky Victorie: Je to šílené. Ty děti musely projít peklem

Agátu Hanychovou zdrtila vražda někdejší sousedky Victorie: Je to šílené a kruté, říká
Zdroj: Herminapress/Pavel Dvořák/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
tragédie

Tragická smrt Victorie Velvet zasáhla celé Česko. Z její nepochopitelné vraždy je zdrcená i Agáta Hanychová, která nejenže oblíbenou zpěvačku znala, ale jak uvedla pro redakci eXtra.cz, chvíli dokonce bydlely v sousedství.

Měla celý život před sebou, už ale nikdy neobejme své tři děti. Zpěvačku Victorii Velvet v úterý zastřelil vlastní manžel David Thomas Blyth, který následně spáchal sebevraždu. K ohavnému činu navíc mělo dojít před zraky jejich tří dětí, které se tak staly svědky vraždy své milované maminky. Policii zavolal čtrnáctiletý David, spolu s ním osiřeli i teprve čtyřletý Zachary a desetiletá Annabelle.


Zdrcené Hanychové došla slova

Hrůzné okolnosti nesmyslné smrti talentované zpěvačky zdrtily i influencerku Agátu Hanychovou.

„To je strašné, nemám slov,“ sdělila Hanychová na Instagramu. Pro redakci eXtra.cz se následně víc rozpovídala s tím, že Victorii dobře znala.Znaly se přes syny

„Je to šílené, co se stalo. Victorii jsem znala, protože dříve bydlela kousek ode mě a její syn chodil do školky s mým Kryšpínem. Byla vždy usměvavá a milá. Informace o její smrti mě zdrtila,“ řekla eXtra.cz Hanychová, která je šokovaná především informací, za jakých okolností byla Victorie zavražděna.

„Myslím na celou její rodinu a hlavně na děti, které musely projít peklem. Je to opravdu kruté, čím si musely projít,“ dodala Agáta, která je také trojnásobná maminka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy