Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta po urážkách Čvančarové a Margity: V Holčičkách jí radila vlastní babička, jak se nechovat

Agáta si do pořadu pozvala babičku.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Předchozí Další
rady do života

Do dalšího dílu svého pořadu Holčičky na TV Barrandov si Agáta Hanychová pozvala vlastní babičku. Neuvěřitelně vitální šestadevadesátiletá paní se v pořadu rozpovídala o tom, jak by měl z jejího pohledu člověk žít řádný život. Podle ní je hlavní, aby člověk neohnul páteř a nikomu neublížil. Otázkou zůstává, zda se to její vnučce daří, vzhledem k tomu, že nedávno stihla pomluvit jak Štefana Margitu, tak Jitku Čvančarovou. 

Babička, která na svůj věk vypadá neuvěřitelně dobře, Agátu nejdřív vtipně upozornila, aby si zakryla svůj podle ní velký výstřih. Pak se rozpovídala o tom, jak by se člověk měl chovat, aby ničeho v životě nemusel litovat. "Lidé by se měli chovat tak, aby si za každého ohledu a režimu zachovali rovnou páteř. Měli by být féroví a nikomu, ani zvířeti, neubližovat," prohlásila babička Agáty Hanychové. "Tebe mám vychovanou tak, že neublížíš," ujistila nakonec svou vnučku. Nevypadá to ale, že by se její vnučka radami své moudré babičky řídila.

Agátin pořad je totiž dlouhodobě zdrojem mnoha kontroverzí. Všemi českými médii proběhl třeba její útok na Jitku Čvančarovou. "Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale," spustila totiž Agáta ve svém pořadu nemilosrdně. "A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky," přisadila si s narážkou na filmový festival, na němž na sebe Jitka pravidelně strhává veškerou pozornost. "Mně ona připadá úplně příšerná," šila do herečky.

Čvančarová odpověděla z grácií

"Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce," dala Jitka Čvančarová Agátě velmi inteligentním způsobem za vyučenou prostřednictvím svého Instagramu.

"Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď," setřela tehdy Agátu svou kultivovanou reakcí a pohledem na věc. Jako by i naznačovala, že by si Agáta měla vzít ponaučení ze své vlastní babičky a měla by jejím slovům věnovat větší pozornost.

Do obrovského problému se totiž Agáta dostala také poté, co se začala nevybíravě navážet do operního pěvce Štefana Margity, vdovce po nedávno zesnulé Haně Zagorové. O něm řekla slova, která z úcty ke zpěvákovi nebudeme opakovat, ale psali jsme o nich zde.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy